אודות

הצטרפו עכשיו ותהנו מ- 20% הנחה
מצטרפים עוד היום לחברת הד מעליות ונהנים מ- 20% הנחה על כל החלפים למעלית שלכם. לפרטים נוספים פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם
חייגו: 050-8228899

  אודות חברת הד מעליות

  חברת הד מעליות נוסדה בשנת 1991 על ידי דרור דוד, מנכ"ל החברה, שהינו בעל ותק של כ-40 שנה בתחום המעליות. החברה מתמחה בתחזוקה, בתיקון ובשיפוץ של כל סוגי המעליות והדרגנועים. הד מעליות מספקת שירות למעליות הידראוליות וחשמליות מתוצרת כל החברות, ופועלת ברישיון משרד העבודה, מס' רישיון 74.

  * מעליות פרטיות
  * מעליות לבניינים
  * מעליות משא
  * מעלונים לנכים

  הד מעליות מתחייבת לתקן כל תקלה בכל מעלית, גם אם מדובר במעלית המתקלקלת לעיתים קרובות או בתקלה שחברות אחרות לא הצליחו לפתור. החברה מאוישת על ידי צוות עובדים מקצועי ומיומן בעל ניסיון עשיר, העובר השתלמויות מקצועיות בתחום. הצוות כולל טכנאים מהוותיקים בענף, הנדסאים, צוות שיפוץ מיוחד ואנשי מנהלה.

  כמו כן, ברשות הד מעליות ניידות שירות הכוללות את מיטב המכשור והחלפים. לחברה מחסן חלפים גדול המכיל מלאי של חלפים מקוריים בעלי תו תקן עבור כל סוגי המעליות. אם תיקון כלשהו דורש זאת, החברה אף מייבאת חלקים מחו"ל.

  בנוסף לכך, מהווים הנושאים הבאים חלק בלתי נפרד משירותי החברה:
  ליווי בודק משרד העבודה בזמן בדיקת המעליות וביצוע המצוין בדוחות הבודק
  טיפול מונע יזום, הכולל: כיווני מערכות, שימונים והחלפת נורות ונוריות על פי הצורך
  טיפול מהיר בתקלות ושירותי חילוץ ללא תשלום – 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

  הד מעליות הינה עסק משפחתי, המנוהל מתוך ראייה של עבודת צוות. תפיסת החברה מבוססת על אווירה נעימה ויחס אדיב וחם ללקוחות, המושתת על אמון הדדי. הד מעליות מייחסת חשיבות עליונה לכך שהלקוח יזכה ליחס אישי, ולא ייאלץ להתמודד עם ביורוקרטיה ועם מערכות קוליות לניתוב שיחות.

  החברה מספקת שירות איכותי למאות לקוחות מרוצים, ביניהם: קניונים, מוסדות ציבור, בתי אבות, בתי מגורים ועוד. כמו כן עובדת הד מעליות עם מספר חברות ניהול ידועות ומבצעת שיפוצי מעליות בכל הרמות.

  לתיאום פגישה ללא התחייבות נא לפנות ל 050-8228899 , 050-6656570/5