שיפוץ מעליות

הצטרפו עכשיו ותהנו מ- 20% הנחה
מצטרפים עוד היום לחברת הד מעליות ונהנים מ- 20% הנחה על כל החלפים למעלית שלכם. לפרטים נוספים פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם
חייגו: 050-8228899

  שיפוץ מעליות עם הד מעליות

  כמו בכל פריט בעולם, גם במעליות נוצר בלאי טבעי במרוצת השנים. עם זאת, מעלית ישנה בבניין המגורים אינה דורשת בהכרח החלפה מלאה שלה. התקנת מעלית חדשה הינה פעולה הדורשת זמן והוצאות רבות, להן לא כולם יכולים. שיפוץ המעלית, לעומת זאת, פירושה לא רק טיפול בבלאי הנוצר בה, אלא גם שיפור האסתטיות שלה תוך הבטחת בטיחות המשתמשים בה.

  כיצד נבחר חברה לשיפוץ המעלית?
  בעת בחירת החברה לצורך שיפוץ המעלית, יש לשים דגש על מספר אלמנטים משמעותיים:
  * פרויקטים אותם ביצעה החברה – רצוי ואף נדרש להתרשם מפרויקטים שונים אותם ביצעה החברה בתחום זה, וזאת על מנת לקבל אמדן ולהתרשם מאיכות הביצוע.

  * ותק – ככל שלחברה ותק רב יותר בתחום זה, כך היא גם מקצועית ומנוסה יותר, ויכולה להתמודד עם שלל בעיות העלולות להיקרות בדרכה לשיפוץ המעלית

  * לוחות הזמנים – מומלץ לבחור בחברה שתוכל לסיים את תהליך השיפוץ בזמן קצר, מבלי להתפשר על איכות השיפוץ, וזאת על מנת למנוע מדיירי הבניין את אי הנוחות הכרוכה בהשבתת המעלית לזמן רב.

  * ייעוץ – חברה איכותית ומקצועית באמת, תדאג לשלוח נציג מטעמה לבניין על מנת לאמוד את היקף העבודה הנדרש, כמו גם להתרשם ממצב המעלית, ורק בסיום פעולה זו – תתן לכם הצעת מחיר רלוונטית.

  זכרו: בכל הנוגע לשיפוץ מעליות, אין להתפתות לשכור את אלה הנותנים לכם את המחיר הנמוך ביותר. יש לשקול את כל הפרמטרים הללו ולבחור בחברה המקצועית ביותר, וזאת על מנת שתוכלו להימנע משיפוצים חוזרים ונשנים של המעלית.